HLAVNÍ MENU

Proč se registrovat?

Po registraci na těchto stránkách se můžeš zúčastnit jedinečné virtuální hry.

Představ si, že se narodíš a máš kouzelnické schopnosti. Jednoho dne Ti domů přijde pozvání ke studiu na Institutu Magických Umění. Může se ale stát, že do Anaretské kotliny zabloudíš náhodně i ve věku dočista dospělém a vůbec nezáleží na tom, jsi-li náhodou třeba trpaslík či je-li Tvůj dědeček upír.

V rámci hry můžeš nejen získávat nové informace prostřednictvím různých článků, učebnic a soutěží, ale můžeš tu i prezentovat svá vlastní díla (povídky, básničky, fotky i obrázky).
Na chatu se můžeš seznámit s novými lidmi, které pak budeš třeba chtít poznat i v reálném životě (v rámci této hry jsou dokonce pořádány i víkendové srazy a letní stanový tábor).
Stejně jako v životě, i v této hře je na Tobě, jak se budeš chovat. Tvoje postava nemusí vypadat vůbec jako Ty, může být jak zlá, tak hodná, jak chytrá, tak vykutálená, jak bohatá, tak krásná. Může být libovolného věku či pohlaví. Je jen na Tobě, čeho Tvá postava dosáhne.

Virtuální (ve významu vymyšlený, vysněný nebo nehmotný) institut Pentagramus nabízí spousty zajímavých možností. Můžeš nakupovat různé kouzelnické věci a používat je v komnatách a místnostech, můžeš bloudit po virtuální krajině, kde se na mnoha stanovištích dají získat různé artefakty, které pak na tržišti můžeš směňovat. Můžeš si vybudovat svůj virtuální dům i zasadit památný strom.
Již v prvních týdnech se spřátelíš s novými lidmi, můžeš s nimi zápasit v kouzelnickém souboji, vyhrávat ceny, chodit každý den do školní jídelny a mnoho dalšího.
Brzy budeš zařazen do jedné z kolejí kde budeš mít tu čest se zapojit do bojů o kolejní pohár. Můžeš si vybrat i z mnoha spolků, kde podle svých koníčků a zájmů (třeba o konkrétní fantasy knihy či filmy) najdeš spřízněné duše.
Podle toho, kterou si vybereš rasu (člověk, elf, trpaslík, víla, upír nebo vlkodlak), se budeš smět podílet na záležitostech s ní spojených.
Pokud vytrváš a projevíš hlubší zájem o některou z oblastí, můžeš se stát po čase některým z adminů a tak se podílet na dalších rozvoji Anaretského světa.

Důležitou věcí je i studium. Nepředstavuj si, že se doopravdy naučíš nějaká kouzla, ale dozvědět se můžeš hodně, včetně tak atraktivních oborů jakými je třeba znalost starodávných run, numerologie nebo léčitelství. Můžeš studovat jakýkoli z obrovského množství předmětů, čímž si určitě rozšíříš své obzory, protože některé jsou na velice slušné úrovni. Na konci každého školního roku (tj. dva kalendářní měsíce) se konají postupové zkoušky ve formě testu, některé předměty se vyučují i na chatu, takže si rozhodně můžeš vylepšit své RP schopnosti (pokud nevíš, co to je, brzy to zjistíš).

Doufáme, že se Ti budou tyto stránky líbit.
Tým projektu Pentagramus
[Zpět]