HLAVNÍ MENU
Pro neregistrované

Tato sekce se zobrazuje všem návštěvníkům webu pentagramus.com a to i bez předchozí registrace a slouží především pro dotazy k chodu nebo obsahu naší webové hry. Zároveň zde mohou pokládat své dotazy i ti, kteří mají problém s přihlášením nebo registrací.>> Založit nové téma <<


Host - Host - Janey21.6.2017 11:34
Dobrý den, byla jsem tu jako Janey Trafy, ale chci pokračovat v této škole. Jen by mě zajímalo, jestli musím procházet znovu nulákem. Díky za odpověď.
Isabel Last: (5) Uživatelé, kteří již zde na Institutu studovali a mají zájem o předčasné přesunutí do prvního ročníku, musí splnit následující podmínky:

a) musí splnit vědomostní kvízy na minimálně 4 000 bodů
b) zažádají o předčasný přestup Správce NR, přičemž k této žádosti přidají informaci o svém dřívějším nicku
Host - Janey: Děkuji moc
Marina F. Ardente Bloody: VLÁKNO BYLO VYŘEŠENO/UZAVŘENO

Host - Tousticek25.3.2017 22:55
Zdravím, chtěl jsem si rozkliknout sekci Rady a porady, abych si našel, co má obsahovat v registraci Popis postavy, a zjistil jsem, že ať kliknu v levém menu na cokoli, vždycky to vede buď na Hlavní stránku, nebo na upozornění, že se musím přihlásit. Poradíte mi, prosím?
Dagonat Lethal: Ahoj, v registraci nutně popis postavy nepotřebuješ. Stačí se zaregistrovat a svůj profil i popis si můžeš následně upravovat v sekci osobní nastavení.
Marina F. Ardente Bloody: VLÁKNO BYLO VYŘEŠENO/UZAVŘENO

Host - Oswaldoorark4.3.2017 14:04
Hello. I need to contact admin. Thank you.
Ayelet Caelestis: I would recommend providing us with more information regarding your request, like the subject you wish to discuss and a way or contact detail for us to reach you back.
Marina F. Ardente Bloody: VLÁKNO BYLO VYŘEŠENO/UZAVŘENO

Host - LadyK.30.6.2016 15:46
Zdravím, zaregistrovala jsem se pod mailem petrahl@email.cz, nyní se mi nedaří přihlásit, myslela jsem, že je problém v heslu, ale když zadám zapomněla jsem heslo, tvrdí mi to, že tenhle mail není registrovaný. Při pokusu o novou registraci, ale mail i přezdívka údajně registrované jsou. Díky za radu.
Rikana Silently-Observing: Nick je v sekci nucené přejmenování, protože je nevhodný, je potřeba kontaktovat nickaře nebo vyššího admina pro nápravu.
Lady Kinyan Saint-Gray du Nox: ODPOVĚĎ SPRÁVCE
Předám váš mail některému z nickařů, aby se vašeho případu ujali a společně jste to vyřešili promptně.
Lady Kinyan Saint-Gray du Nox: VLÁKNO BYLO VYŘEŠENO/UZAVŘENO